מאפייני המערכת

תנועה אורגנית איכותית

אנו חיים בעולם בו דאטה = כסף. הרבה כסף. “קליק אינווסט” תקים עבורכם נכס דיגיטלי – אתר מקצועי ואיכותי, שיצבור ביג דאטה. אנו מתמקדים במספר תחומים מבוקשים בארה”ב, שזורמים בהם מיליארדי דולרים בכל שנה. יש לכם הזדמנות פז לקבל פיסה מהרווח, בזמן שאתם נמצאים בישראל או בכל מקום אחר בעולם, מבלי שום התעסקות מצדכם. הדאטה באה לידי ביטוי באמצעות תנועה, שטחי פרסום, פעולות באתר והחשוב מכולם – לידים (לקוחות פוטנציאלים). מדובר על שיווק בעל אפקטיביות גבוהה ביותר, מפני שהלקוח מגיע באופן יזום לאתר שלכם עבור ערך חינמי – ולא באמצעות פרסומות ממומנות שקופצות לעין.

קידום אורגני - על קצה המזלג

נניח ותבחרו להקים נכס בתחום המנעולנות (Locksmithing), תחום יציב ומשגשג בארה"ב. אנחנו נקים אתר מעולה במספר פרמטרים: תכנות, עיצוב ותוכן ברמות הגבוהות ביותר בעולם. האתר יכסה מאות ביטויים לפי מחקרי מילים, למשל: "נתקעתי מחוץ לבית, מה עושים?" או "מנעולן באזור ניו יורק" ועוד. נשקיע במאות מאמרים שנכתבים לפי כל כללי ה-SEO על ידי הכותבים והעורכים המוכשרים ביותר. האתר ימשוך אליו לקוחות שזקוקים למנעולנים. את הדאטה באתר נשכיר עבורכם בסכום חודשי לבעלי עניין בארה"ב.

למה שישכירו ממני את הנכס?

הדאטה שלכם שווה המון כסף. מנעולנים בארה"ב יכולים להרוויח אלפי דולרים *בשבוע*. משפצי גגות ומנקי בריכות יכולים להרוויח גם עשרות אלפי דולרים בשבוע. אנחנו נשכיר את האתר לבעלי המקצוע ולגורמים שמאגדים תחתם בעלי מקצוע ומספקים להם עבודה. "קליק אינווסט" תבנה עבורכם נכס שיווקי שמושך קהל יעד בצורה קבועה ומתמשכת תוך סיכון מינימלי.

שקיפות מלאה

אנחנו מאמינים באמרה "טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים". "קליק אינווסט" דוגלת בשקיפות מלאה. אתם תהיו חשופים תמיד לכל הפרטים. נעניק לכם גישה מלאה למעקב אחר ביצועי הנכס. תוכלו לראות את הנתונים החיים מגוגל אנליטיקס, עם גישה מלאה לניהול הנכס ומעקב אחר ההכנסות שלכם. כך נראה נכס דיגיטלי – בלי סתימה בשירותים, בלי לריב עם שוכרים.

נכס יציב

בניגוד לנכסים בתחום הנדל"ן, הדורשים אישורים רבים ורגולציות אין קץ, "קליק אינווסט" תקים עבורכם נכס דיגיטלי בתוך ימים / שבועות בודדים. אנו מאמינים בשיווק האורגני מפני שהוא מספק יציבות. אמנם לוקח זמן לנכס להתייצב ולהפוך לרווחי, אבל ברגע שהוא מתייצב ומאונדקס היטב בגוגל – הנכס שלכם יצעד על דרך המלך. "קליק אינווסט" מזמינה אתכם לעולם של נכסים דיגיטליים עם מודל עסקי אוטומטי.

לומדים את גוגל

גוגל מעניקה דירוג לאתר שלכם. תאגיד הענק משתנה, מתחדש ומתעדכן כל הזמן. “קליק איוונסט” מחזיקה מומחים שהתפקיד שלהם הוא לחיות, לנשום ולהתעדכן גוגל. תאגיד הענק סורק את הנכס הדיגיטלי שלכם תמיד. אנחנו יודעים את מה שהמתחרים שלכם לא יודעים – את כל הניואנסים הקטנים שמספקים לגוגל את מה שהוא אוהב. אנחנו נבצע עבורכם נכס דיגיטלי מושלם, שקולע למאפיינים של גוגל – תאגיד הענק יחזיר לכם אהבה וידרג את האתר שלכם גבוה.