החזון שלנו

אנחנו מייצרים היום את התחום שיילמד באוניברסיטאות והמכללות של המחר. בעולם האינטרנט הנישתיות והביזור הם שם המשחק – והשמש זורחת על כולם. האינטרנט רוצה שכולנו נהיה עשירים. זה בידיים שלכם. שלנו. כל מה שאנחנו צריכים זה מכשיר נייד חכם עם גישה למרשתת, תושייה ורוח לצאת לדרך חדשה ומבטיחה.

מחלון המשרד שלנו בתל אביב אנו צופים באלפי ישראלים ביום. הם ממהרים לכבוש את הפסגה הבאה. להגיע ליעד הבא. לפרנס את עצמם ואת המשפחות שלהם. אנחנו שואלים את עצמנו כל הזמן, האם הם מודעים לכך שיש להם ביד את המכשיר שיכול לספק להם הכנסה נוספת או עיקרית?!

אנחנו ב"קליק אינווסט" מייצרים את העולם החדש. עולם של פרנסה דיגיטלית-מקוונת.

פחות טרדות, פחות תנועות, עולם יותר ירוק, פחות התעסקות עם לקוחות, פחות התרוצצות – ויותר כסף. עולם בו הכסף שלכם לא תלוי במיקום פיזי או בעבודה קשה, אלא השקעה ותעוזה בלבד. עולם בו אנחנו אלה שמבצעים את העבודה הקשה עבור המשקיעים.

בעולם של "קליק אינווסט" נשים וגברים בישראל ובכל העולם מתפרנסים ממה שהם אוהבים באמת, ומחזיקים בנכס דיגיטלי שמייצר עבורם מספיק כסף כדי לחיות טוב – ומעבר לכך. החזון שלנו נמצא ממש כאן, מעבר לפינה. לא נצליח בלעדיכם. בלי אותם האנשים שמוכנים להעז ולהיות חלוצים במהפכה – ביחד איתנו.

בחזון שלנו, "נכס דיגיטלי" יהיה שגור בפי כולם, בדיוק כמו קרן השתלמות, קרן פנסיה, קופת גמל, תיק מניות בבורסה או נדל"ן פיזי. כולם יחזיקו בנדל"ן דיגיטלי, כי הם יראו את כל היתרונות הגלומים בו. זה עולם שבו כספים מגיעים מכל העולם המערבי זורמים לחשבונות הבנק של הלקוחות שלנו. עולם בו אנשים מכמה מדינות שותפים להצלחה שלכם.

ולחלון המשרד שלנו בתל אביב יצטרף משרד בניו יורק, בקנדה, באוסטרליה, בבריטניה ובכל מדינה דוברת אנגלית. אנחנו נראה את אותם אנשים מתרוצצים עם אותן השאיפות, אבל דאגה אחת פחות. כי אנחנו נחיה בעולם בו לכולם כבר תהיה בעלות על נכס דיגיטלי מניב.

בניית נכס דיגיטלי - השלבים המרכזיים:

01

בחינת פוטנציאל שיווקי: “קליק אינווסט” מבצעת מחקרי שוק וקהל מקיפים.

02

פיתוח ועיצוב מותג והקמת הנכס הדיגיטלי.

03

מחקר ביטויי מפתח.

04

תכנון, פיתוח ויישום אסטרטגיית תוכן ממוקדת.

05

קידום והשבחת הנכס למשיכת קהל היעד בצורה אורגנית דרך תוצאות החיפוש.

06

מביאים את הנכס למצב בו הוא מייצר תנועה (ביג דאטה).

07

מצמידים את הנכס לשוכר פוטנציאלי מרשימת השוכרים האיכותית שעברה את המסננת של "קליק אינווסט".

01

בחינת פוטנציאל שיווקי: “קליק אינבסט” מבצעת מחקרי שוק וקהל מקיפים.

02

פיתוח ועיצוב מותג והקמת הנכס הדיגיטלי.

03

מחקר ביטויי מפתח.

04

תכנון, פיתוח ויישום אסטרטגיית תוכן ממוקדת.

05

קידום והשבחת הנכס למשיכת קהל היעד בצורה אורגנית דרך תוצאות החיפוש.

06

מביאים את הנכס למצב בו הוא מייצר תנועה (ביג דאטה).

07

מצמידים את הנכס לשוכר פוטנציאלי מרשימת השוכרים האיכותית שעברה את המסננת של "קליק אינבסט".